Broneeri Koerte Seikluspargi grupiga külastus

Tagadi Koerte Seikluspark on avatud ja kasutamiseks kõigile olenemata koeratõust, seda päikesetõusust loojanguni ja täiesti tasuta.  Seni kuni seiklejad rajal üksteist ei sega, saab hakkama rada broneerimata.

Broneeringu palume teha juhul, kui seiklusparki plaanib tulla külastama suurem hulk koeri korraga. See on suurepärane koht näiteks kennelpäevade, suve- või talvepäevade korraldamiseks või ka sünnipäevade tähistamiseks suurema seltskonnaga kus tegevust jätkub kõigile. Võib olla soovid pakkuda oma trennigrupile vahelduseks uusi väljakutseid ja viia läbi treeningud Koerte Seikluspargis? Sel juhul oleks mõistlik oma tulekust meile teada anda ja seiklusrada broneerida. Nii võid kindel olla, et seiklemas ei ole veel mitut gruppi korraga.

Seikluspargi külastuse broneerimiseks saada e-mail info@koerteseikluspark.ee või helista 5129686


Meil on väga hea meel, et Tagadi Koerte Seiklusparki on juba väga paljud tõuühingud külastanud ning tagasiside on olnud väga meeldiv. See sama tagasiside annab meile innustust oma tegevust jätkata.

Kui soovid anda oma panuse Tagadi Koerte Seikluspargi arendamiseks, siis oleme väga tänulikud selle eest! Meie arvelduskonto EE441010002017827002 KEY OÜ (Selgituseks Koerte Seikluspargi annetus). Raha on küll väga vajalik, kuid ära kõhkle oma nõu ja jõuga meile abi pakkumast (tee ettepanek uute takistuste rajamiseks ja tule aita need ka valmis meisterdada). Kõik head ideed on teretulnud e mailile info@koerteseikluspark.ee.

Palkidega kaevik
Kaevik on maasse kaevatud auk mille ühes…
Read more.
Madal sik-sak laudtee
Sik-sak laudtee on madal poom mis liigub…
Read more.
Põhupalli trepp
Neljast hiigelsuurest põhupakist moodustatud trepp tuleb koeral…
Read more.
Postidel ronimine
Postidel turnimise atraktsioonil peab koer astuma erineva…
Read more.

Koerte-Seikluspark on üks põnev looduslik seiklusrada

Tagadil avatud Koerte-Seikluspark on üks põnev looduslik seiklusrada, mis koosneb esialgu pea 16 erinevast pugemis-, roomamis- ja hüppamisatraktsioonist. Raja pikkus on umbes pool kilomeetrit. Rada saab kasutada aastaringselt ning seda saab läbida nii kõndides, joostes kui ka jalutades ning seda loomulikult kõikvõimalike erinevat tõugu koertega!

Raja kasutamine on avatud kõigile soovijatele. Leia endale sobiv atraktsioon ;)