Broneeri Koerte Seikluspargi grupiga külastus

Tagadi Koerte Seikluspark on avatud ja kasutamiseks kõigile olenemata koeratõust, seda päikesetõusust loojanguni.  Tagadi Koertekeskuse liikmetele on seikluspargi kasutamine broneeringu välistel aegadel tasuta!

Broneeringu palume teha juhul, kui seiklusparki plaanib tulla külastama suurem hulk koeri korraga või soovid privaatsust. Seikluspark on suurepärane koht näiteks kennelpäevade, suve- või talvepäevade korraldamiseks või ka sünnipäevade tähistamiseks suurema seltskonnaga kus tegevust jätkub kõigile. Võib olla soovid pakkuda oma trennigrupile vahelduseks uusi väljakutseid ja viia läbi treeningud Koerte Seikluspargis? Sel juhul tuleks seiklusrada broneerida, siis saad ka kindel olla, et seiklemas ei ole mitut gruppi korraga.

Seikluspagi külastuse saad broneerida SIIT
Kirjutades meile info@tagadi.ee või helistades 5860 2223

 

Meil on väga hea meel, et Tagadi Koerte Seiklusparki on juba väga paljud tõuühingud külastanud ning tagasiside on olnud väga meeldiv. See sama tagasiside annab meile innustust oma tegevust jätkata.

Kui soovid anda oma panuse Tagadi Koerte Seikluspargi arendamiseks, siis oleme väga tänulikud selle eest! Meie arvelduskonto EE441010002017827002 KEY OÜ (Selgituseks Koerte Seikluspargi annetus). Raha on küll väga vajalik, kuid ära kõhkle oma nõu ja jõuga meile abi pakkumast (tee ettepanek uute takistuste rajamiseks ja tule aita need ka valmis meisterdada). Kõik head ideed on teretulnud e-mailile info@tagadi.ee

Pugemistoru
Toru on põnev liivaga kaetud pugemisatraktsioon. Taustast…
Read more.
Postidel ronimine
Postidel turnimise atraktsioonil peab koer astuma erineva…
Read more.
Traktoriratta hüpe
Traktori ratas on hüppeatraktsioon, kus koer peab…
Read more.
Võrgu alt roomamine
Võrk on militaaratraktsioonidest inspiratsiooni saanud takistus, kus…
Read more.

Koerte-Seikluspark on üks põnev looduslik seiklusrada

Tagadil avatud Koerte-Seikluspark on üks põnev looduslik seiklusrada, mis koosneb esialgu pea 16 erinevast pugemis-, roomamis- ja hüppamisatraktsioonist. Raja pikkus on umbes pool kilomeetrit. Rada saab kasutada aastaringselt ning seda saab läbida nii kõndides, joostes kui ka jalutades ning seda loomulikult kõikvõimalike erinevat tõugu koertega!

Raja kasutamine on avatud kõigile soovijatele. Leia endale sobiv atraktsioon ;)