Koeratarvete Kirbuturg Tagadi Tarzani raames

Tagadi Tarzani raames toimub Koeratarvete Kirbuturg. Tule julgelt uudistama või oma vahvaid asju uutele omanikele edasi müüma.

Suure huvi tõttu anname huvilistele võimaluse korraldada Tagadi Tarzani raames Koeratarvete Kirbuturg. Kas ka sul on vahvaid koerte asju, mida endale enam vaja ei lähe ja soovid neile uue omaniku leida? Tule julgelt Koeratarvete Kirbuturule müüma ja uudistama! Parkimiskorraldaja juhatab sind müügipaika!

Kirbukat korraldab Jaanika Kuldmaa 5073168
Anna oma osalemise soovist teada e-mailile info@koerteseikluspark.ee
Kirbuturul müümine on TAUSTA! Arveldamine käib SULARAHAS!

Kus?

Tagadi Tagadi Koerte Seikluspark asub Tallinnast umbes poole tunni kaugusel. Tule Tallinnast mööda Viljandi maanteed, sõida 22 kilomeetripostist veidi edasi, peale Tagadi bussipeatust keera paremale Sisaliku teele, hoia vasakule ja oledki kohal. Leia Koerte Seikluspark kaardil.

Mis on Tagadi Tarzan?

Tagadi Tarzani võistlus on meelelahutuslik sündmus, millest saab osa võtta igaüks ja seda mistahes tõugu koeraga. Rada võib läbida nii joostes kui ka kõndides, kuid võistlus käib takistuse läbimise puhtuse ja kiiruse peale. Tagadi Tarzan toimub iga-aastaselt traditsioonilise sündmusena Tagadi Koerte Seikluspargi tutvustamiseks. Võistlus toimub nii individuaalse kui ka võistkondliku võistlusena ning erinevates vanuseklassides. Eraldi toimub ka laste võistlus kus osalevad kuni 7 aastased lapsed.

Tutvu TAGADI TARZANI eeskirjaga

REGISTREERU: TAGADI TARZAN 2017

Tagadi Koerte Seikluspargi võistlus Tagadi Tarzan toimub 2017 aasta 21.mail kolmandat korda. Võistlus toimub nii individuaalse kui ka võistkondliku võistlusena ning erinevates vanuseklassides. Eraldi toimub ka laste võistlus kus osalevad kuni 7 aastased lapsed. Vaata järgi ja pane ennast kirja ja tule kogu perega! Ära unusta samuti tulla vahepeal oma neljajalgse sõbraga rada harjutama.

REGISTREERU: TAGADI TARZAN 2017

Koerte-Seikluspark on üks põnev looduslik seiklusrada

Tagadil avatud Koerte-Seikluspark on üks põnev looduslik seiklusrada, mis koosneb esialgu pea 16 erinevast pugemis-, roomamis- ja hüppamisatraktsioonist. Raja pikkus on umbes pool kilomeetrit. Rada saab kasutada aastaringselt ning seda saab läbida nii kõndides, joostes kui ka jalutades ning seda loomulikult kõikvõimalike erinevat tõugu koertega!

Raja kasutamine on avatud kõigile soovijatele. Leia endale sobiv atraktsioon ;)