Kolisev pudelimeri

Kolisev pudelimeri on justkui liivakast mis on täidetud plastikpudelitega.

Taustast

Kas Sinu koer kardab müra? pauku? Tundmatus kohas vette hüppamist? Plastikpudelitega täidetud liivakasti on rajatud Seiklusparki selleks, et harjutada oma koera müra tekitavate pudelitega, mis lähemal vaatlusel võivad osutuda lõbusateks mänguasjadeks

Kuidas kasutada

Võta oma sõber kõrvale ja meelita ta julgustades palli või maiusega pudelimerre hüppama. Arvesta, et ta võib tekkivast mürast pisut ehmuda ja proovida kohe sealt välja vupsata. Ole selleks valmis ja juhata ta kindlalt otse läbi pudelimere. Kui koer on takistuse läbinud võid teda kiita ja mängida.

Proovi seda harjutust siis mitu korda järjest ja avastad, et koer ei kardagi enam tekkivat müra ja läbib pudelimere rõõmsalt.

Tagadi Tarzanil

hinnatakse seda, et koer läbiks pudelimere algusest lõpuni. Kui koer hüppab poole peal välja, peab ta takistust uuesti läbima. Koeraomanik ei pea läbi mere jooksma.

Koerte-Seikluspark on üks põnev looduslik seiklusrada

Tagadil avatud Koerte-Seikluspark on üks põnev looduslik seiklusrada, mis koosneb esialgu pea 16 erinevast pugemis-, roomamis- ja hüppamisatraktsioonist. Raja pikkus on umbes pool kilomeetrit. Rada saab kasutada aastaringselt ning seda saab läbida nii kõndides, joostes kui ka jalutades ning seda loomulikult kõikvõimalike erinevat tõugu koertega!

Raja kasutamine on avatud kõigile soovijatele. Leia endale sobiv atraktsioon ;)