Trepiga vaatetorn

Seikluspargi kõige kõrgem atraktsioon on vaatetorn, kuhu viib lahtiste astmetega trepp.

Taustast

Kas Sinu koer pelgab treppe? Eriti lahtiseid treppe kust näeb kõrgelt alla? Vaatetorn on rajatud Seiklusparki, et saaksid rahulikus keskkonnas oma koerale õpetada kuidas käia trepist üles ja alla. Ja loomulikult avaneb sealt suurepärane vaade kogu seikluspargile.

Kuidas kasutada

Oma lemmikule trepist üles ja alla käimist õpetades pead olema väga kannatlik. Sinu sõber võib seda karta ja sa ei tea kunagi kuidas ta reageerib. Võta ta enda kõrvale ja ole hoolikas, et kaelarihm oleks nii korralikult koeral kaelas, et ta ei saaks seda üle pea tõmmata. Meelita teda maiusega ja julgusta teda üles ronima. Kui olete juba üleval, võid teda julgesti kiita. Hingake sügavalt sisse ja välja ning võite hakata alla tulema. Siin ole taaskord väga ettevaatlik et koer ei hüppaks kõrgelt alla või ei prooviks minna hoopis trepi küljelt. Proovige väga rahulikult jõuda samm sammult maapinnani. Ja siis on juba mänguaeg!

Proovi seda harjutust siis mitu korda järjest ja avastad, et koer iga korraga naudib selle tegemist üha enam. Ja varsti vurab ta juba ise jooksuga üles ja alla 🙂

Tagadi Tarzanil

hinnatakse seda, et koer jõuaks trepist üles ja alla!

Koerte-Seikluspark on üks põnev looduslik seiklusrada

Tagadil avatud Koerte-Seikluspark on üks põnev looduslik seiklusrada, mis koosneb esialgu pea 16 erinevast pugemis-, roomamis- ja hüppamisatraktsioonist. Raja pikkus on umbes pool kilomeetrit. Rada saab kasutada aastaringselt ning seda saab läbida nii kõndides, joostes kui ka jalutades ning seda loomulikult kõikvõimalike erinevat tõugu koertega!

Raja kasutamine on avatud kõigile soovijatele. Leia endale sobiv atraktsioon ;)