Tagadi Koerte Seikluspargi toetajad

Tagadil avatud Koerte-Seikluspark on üks põnev looduslik seiklusrada, mis koosneb esialgu 16st erinevast pugemis-, roomamis- ja hüppamisatraktsioonist. Raja pikkus on umbes pool kilomeetrit. Seikluspark on aastaringselt avatud ja kasutamiseks kõigile olenemata koeratõust, seda päikesetõusust loojanguni.

Seikluspark valmib lõplikult mitmes erinevas järgus. Parki on plaanis laiendada veelgi, rajades kõrge tehismäe, veetakistused, sillad ja kiikuvad takistused ning veel mitmed keerukamad rajal looklevad maastikutõkked. Abikäed on alati oodatud!

Osale ka Sina seikluspargi arendamisel.

Tagadi Koerte Seikluspark on loodud Karin Lageda ja Key Kunmani poolt paljude abiliste kaasalöömisel selleks, et pakkuda nii koerasportlastele kui ka kodukoeraomanikele head vaheldust igapäevategemistele ja argitreeningutele. Seikluspark ei ole mõeldud tulu teenimiseks vaid just koeraspordi toetamiseks. Kõik atraktsioonid on loodud käepäraste vahenditega ning mitmed atraktsioonid on rajatud tegevuse käigus.

Park valmis esimeses järgus 2015 aasta Tagadi Tarzaniks. Tänaseks on seiklusrajal 16 maastikutakistust. Traditsiooniline Tagadi Tarzan toimub igal aastal vabatahtlike abiliste kaasalöömisel. Kui sina soovid olla osa meie Tarzani korraldustiimist, või on sul häid ideid, kuidas üritust veelgi paremaks muuta, anna meile sellest teada mailile info@koerteseikluspark.ee.

Suure tänu Koerte Seikluspargi eest võlgnete iseendale, kes te seiklusparki heatahtlikult kasutate. Nii on näha, et meie tegemisi väärtustatakse ning hinnatakse ja meil on soov seiklusparki veelgi edasi arendada.

Juhul kui te leiate, et meie tegemised on teile hingelähedased ja arvate et tahaksite meid toetada, on rahalised toetused väga teretulnud. Lisaks on meil väga hea meel, kui leiate, et just meie seikluspark oleks heaks kohaks teie ürituste korraldamiseks. Olete kõik teretulnud!

Ka Sina saad kaasa aidata, et homme oleks veel parem ja huvitavam seiklusrada.

Kui soovid anda oma panuse Tagadi Koerte Seikluspargi arendamiseks, siis oleme väga tänulikud selle eest! Meie arvelduskonto EE441010002017827002 KEY OÜ (Selgituseks Koerte Seikluspargi annetus). Raha on küll väga vajalik, kuid ära kõhkle oma nõu ja jõuga meile abi pakkumast (tee ettepanek uute takistuste rajamiseks ja tule aita need ka valmis meisterdada). Kõik head ideed on teretulnud e mailile info@koerteseikluspark.ee.

Me täname Koerte Seikluspargi häid toetajaid

Koerte-Seikluspark on üks põnev looduslik seiklusrada

Tagadil avatud Koerte-Seikluspark on üks põnev looduslik seiklusrada, mis koosneb esialgu pea 16 erinevast pugemis-, roomamis- ja hüppamisatraktsioonist. Raja pikkus on umbes pool kilomeetrit. Rada saab kasutada aastaringselt ning seda saab läbida nii kõndides, joostes kui ka jalutades ning seda loomulikult kõikvõimalike erinevat tõugu koertega!

Raja kasutamine on avatud kõigile soovijatele. Leia endale sobiv atraktsioon ;)