TAGADI TARZANI eripreemiad

TAGADI TARZANI esikolmik on igal aastal autasustatud väga erilise eripreemiaga.
Karikat võid Sa ju saada igal võistlusel, kuid sellist ei kusagilt mujalt kui just TAGADI TARZANILT! Igal aastal on auhinnad väga erilised käsitöö karikad.

2017 aasta auhinnataldrikud on valmistanud käsitööna hobikunstnik Sirje Kunman.

2015 aasta Tagadi Tarzani auhinnakarikad valmistatud käsitööna Kreeta saarel.

2016 aasta Tagadi Tarzani auhinnakarikad valmistanud käsitööna hobikunstnik Sirje Kunman.

2017 aasta Tagadi Tarzani auhinnataldrikud valmistanud käsitööna hobikunstnik Sirje Kunman.

Mis on Tagadi Tarzan?

Tagadi Tarzani võistlus on meelelahutuslik sündmus, millest saab osa võtta igaüks ja seda mistahes tõugu koeraga. Rada võib läbida nii joostes kui ka kõndides, kuid võistlus käib takistuse läbimise puhtuse ja kiiruse peale. Tagadi Tarzan toimub iga-aastaselt traditsioonilise sündmusena Tagadi Koerte Seikluspargi tutvustamiseks. Võistlus toimub nii individuaalse kui ka võistkondliku võistlusena ning erinevates vanuseklassides. Eraldi toimub ka laste võistlus kus osalevad kuni 7 aastased lapsed.

Tutvu TAGADI TARZANI eeskirjaga

REGISTREERU: TAGADI TARZAN 2017

Tagadi Koerte Seikluspargi võistlus Tagadi Tarzan toimub 2017 aasta 21.mail kolmandat korda. Võistlus toimub nii individuaalse kui ka võistkondliku võistlusena ning erinevates vanuseklassides. Eraldi toimub ka laste võistlus kus osalevad kuni 7 aastased lapsed. Vaata järgi ja pane ennast kirja ja tule kogu perega! Ära unusta samuti tulla vahepeal oma neljajalgse sõbraga rada harjutama.

REGISTREERU: TAGADI TARZAN 2017

Koerte-Seikluspark on üks põnev looduslik seiklusrada

Tagadil avatud Koerte-Seikluspark on üks põnev looduslik seiklusrada, mis koosneb esialgu pea 16 erinevast pugemis-, roomamis- ja hüppamisatraktsioonist. Raja pikkus on umbes pool kilomeetrit. Rada saab kasutada aastaringselt ning seda saab läbida nii kõndides, joostes kui ka jalutades ning seda loomulikult kõikvõimalike erinevat tõugu koertega!

Raja kasutamine on avatud kõigile soovijatele. Leia endale sobiv atraktsioon ;)